Онлайн-консультування вихователів закладів дошкільної освіти

15 травня 2020 року на платформі сервісу Google Meet проведено онлайн-консультування  вихователів закладів дошкільної освіти (ЗДО), які проходили навчання відповідно до плану-графіку заїзду слухачів (термін навчання 08.05/07.08.2020р.) за індивідуальними навчальними графіками з використанням сучасних комп’ютерних, інформаційних та телекомунікаційних технологій Тернопільського ОКІППО.

Метою даної зустрічі було ознайомлення слухачів курсів підвищення кваліфікації з методичними рекомендаціями щодо написання випускних робіт. Оскільки, випускна творча робота є результатом самостійної навчальної діяльності слухача курсів, в процесі якої він узагальнює, оновлює та розширює набуті теоретичні знання, удосконалює свої практичні уміння з обраної теми, впроваджує інноваційні педагогічні технології, набуває досвіду дослідницько-творчої роботи, обґрунтовує модель власної діяльності, її результативність тощо.

У ході зустрічі Надія Бабовал, викладач кафедри менеджменту і методології освіти, кандидат економічних наук (науковий керівник, модератор зустрічі), детально ознайомила з видами випускних робіт, основними вимогами до змісту та оформлення,  порядком захисту. Слухачам курсів надано доступ до документів, розміщених на Google Диску, які стануть у нагоді при написанні випускних робіт.

Наталія Бачинська, методист відділу дошкільної та початкової освіти, проінформувала щодо умов проходження дистанційного навчання, ознайомила з сервером дистанційного навчання, наголосила про заповнення Google Форми.

Під час онлайн-консультації слухачі мали можливість задати запитання та отримати кваліфіковані відповіді.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти