Онлайн-конференція «Узагальнення і систематизації знань школярів за змістовими лініями курсу математики та підсумкове оцінювання в умовах дистанційного навчання»

Відповідно до плану роботи ТОКІППО 21 травня 2020 року на платформі електронного сервісу Zoom відбулася конференція для вчителів математики області «Узагальнення і систематизації знань школярів за змістовими лініями курсу математики та підсумкове оцінювання в умовах дистанційного навчання». Організувала і провела онлайн-нараду методист відділу методики та професійного розвитку педагогів ТОКІППО Пришляк І. М. В роботі конференції взяло участь 95 педагогів області.

Мета заходу – акцентувати увагу учасників на основних аспектах завершення 2019/2020 навчального року, проведення підсумкового оцінювання навчальних досягнень школярів, ЗНО (ДПА), заповнення класних журналів, планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.

У ході онлайн-наради було розглянуто питання:

  • Методичні особливості узагальнення і систематизації знань школярів за змістовими лініями курсу математики (Пришляк І. М.).
  • ЗНО (ДПА) – 2020: особливості, строки проведення, процедура тестування (Шайнюк Ю. Ч., заступник директора ТОКІППО з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти).
  • Організація підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів з математики в умовах дистанційного навчання (Пришляк І. М.).

Вчителі математики ЗЗСО області взяли активну участь в обговоренні, поставили низку запитань про особливості проведення ЗНО у 2020 році, оцінювання підсумкових робіт, учнівських зошитів, виставлення семестрового оцінювання, оформлення шкільної документації, записів в журналах та інших проблем, які виникають в умовах дистанційного навчання математики.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти