Завершується організаційно-підготовчий етап інноваційного освітього експерименту регіонального рівня на тему «ЕКО–школа» на 2019-2023 рр

Увага! Увага! Адміністрація інституту повідомляє, що   відповідно до наказу від 02.10.2019 року – № 235-од Управління освіти і науки Тернопільської ОДА у закладах освіти Тернопільської області реалізовується  Інноваційний освітній експеримент регіонального рівня на тему «ЕКО–школа» на 2019-2023 рр.  Завершується І. Організаційно-підготовчий етап. Якщо ви хочете аби ваш заклад освіти мав  статус експериментального закладу регіонального рівня,  індивідуальну стратегію розвитку, маєте бажання стати співавторами програм курсів, факультативів, гуртків,  інтегрованих занять, брати участь у різних проектах в межах України та міжнародного рівня, а також формуєте практичні вміння і навички; вболіваєте за майбутнє свого краю, і шукаєте шлях формування здорової і екологічно толерантної особистості, запрошуємо до участі в Інноваційному освітньому експерименті регіонального рівня на тему «ЕКО–школа» на 2019-2023 рр. Реєстрація  за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1mvGDFEvk_GzDbwVW4AMxI2aMoyAwpG5IHLbPhjzWT28/viewform?edit_requested=true  до 15 червня 2020 року.

Учасниками освітнього  експерименту можуть стати заклади загальної середньої освіти Тернопільської області. У разі  виникнення питань просимо звертатись за тел. 0677832799 – Ігор Вітенко, заступник директора Тернопільського ОКІППО з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат географічних наук або за тел.  0985865017 – Діана Яценко, методист, в.о. зав. лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти