Онлайн тренінг для працівників психологічної служби області на тему «Профілактика насильства в сім’ї та освітньому закладі: попередження булінгу, протидія торгівлі людьми»

26 травня 2020 року за допомогою Google Meet був проведений онлайн тренінг для працівників психологічної служби області на тему «Профілактика насильства в сім’ї та освітньому закладі: попередження булінгу, протидія торгівлі людьми».

Захід підготовлений та проведений практичним психологом навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи ТОКІППО Мереною Н.М.

Метою тренінгу було підвищення рівня професійної компетентності працівників психологічної служби закладів освіти з питань профілактики насильства в сім’ї та освітньому закладі, надання своєчасної допомоги, ефективної підтримки учасників освітнього процесу у випадках насильства.

В ході роботи з учасниками були пропрацьовані вправи на розвиток навичок безпечної поведінки, навичок ідентифікації ситуацій насильства в сім’ї та ситуацій булінгу, на вдосконалення вміння ведення ефективної комунікації з дітьми, постраждалими від насильства, на розвиток нетерпимого ставлення до проявів насильницької поведінки

Також з учасникам тренінгу було обговорено примірний перелік установ та служб підтримки постраждалих осіб, до яких можна звернутись у випадку домашнього насильства та булінгу.

Під час тренінгу усі 35 учасників активно працювали, були відкритими та позитивно налаштованими на плідну роботу. Обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність і корисність даної теми заходу.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти