Вебінар для вихователів області на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі закладів дошкільної освіти: технологія скрайбінгу»

22 травня в ТОКІППО відбувся вебінар для вихователів області на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі закладів дошкільної освіти: технологія скрайбінгу».

Метою заходу: познайомити вихователів ЗДО з технікою презентації скрайбінг, її особливостями, типами та можливостями застосування в процесі роботи з дітьми дошкільного віку. Представити програми для створення скрайбінг-презентацій та сформувати етапи підготовки та створення власного скрайбінгу.

У ході вебінару виступила методист відділу дошкільної та початкової освіти Бачинська Наталія Ярославівна. Доповідачка ознайомила вихователів ЗДО з відеоскрайбінгом, його типами та можливостями застосування в процесі роботи з дітьми дошкільного віку.

Методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти Мочук Оксана Богданівна звернула увагу на етапи створення власного скрайбінгу та на інтернет-інструменти необхідні для підготовки відеоверсій. Оксана Богданівна провела аналіз програм і сервісів для створення скрайбінг-презентацій, розглянувши плюси та мінуси програмного забезпечення з метою уникнення можливих непорозумінь під час створення відеопрезентацій.

Всі учасники вебінару виявили зацікаввленість цим інструментом візуалізації інформації та можливістю використання в дошкільних навчальних закладах. Висловловлюємо подяку педагогічним працівникам, що взяли участь у заході та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти