Онлайн-заняття вчителів хімії

Відповідно до плану роботи інституту,  26 травня 2020 року відбулось  онлайн–заняття авторської творчої майстерні вчителя хімії Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім. В. Левицького, переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Хімія» Бугери Лариси Іванівни  «Модель уроку в умовах дистанційного навчання».

Лариса Іванівна поділилась з колегами досвідом проведення дистанційного навчання: формами та методами подання навчального матеріалу, особливостями проведення практичної частини програми, оцінюванням та контролем знань учнів в умовах карантину.

Про можливості дистанційного навчання і їх використання в навчанні учнів розповіли також Гайдук Дмитро Володимирович, учитель Комунального закладу Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільської районної ради, Скоропад Галина Петрівна, учитель  Стрілковецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Троцюк Наталія Вікторівна, учитель Великодедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст., Штогрин Наталія Миколаївна, учитель Чортківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. №7.

Як зазначили педагоги, ситуація з дистанційною освітою виявилася стресовою, без сумніву, для всіх учасників освітнього процесу. За короткий час педагогам і учням потрібно було освоїти багато інноваційних платформ, які можна використовувати для навчання.

Аналіз ефективності дистанційного навчання за матеріалами збору та опрацювання   результатів усних опитувань та анкетувань учнів, а  також їх батьків, показав, що діти мають потребу в спілкуванні з учителями.

Дітям важливо бачити свого вчителя, говорити з ним, слухати його, обмінюватися з ним репліками.  Саме зараз, незважаючи на неймовірну кількість сервісів і онлайн-ресурсів для навчання, з новою силою може ствердитись суспільне розуміння того, що вчителі – важливі.

Із завданнями по  підготовці до виконання практичної частини програми з хімії у 2020 – 2021навчальному році у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України №574 від 29 квітня 2020 року «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM – лабораторій» познайомила учасників  Мартинюк Лідія Олександрівна, методист хімії відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти