Он-лайн «марафон позашкілля»

29 травня 2020 року відбувся «марафон позашкілля», організований завідувачем центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Хомою Світозарою Олегівною.

Он-лайн захід тривав близько 6 годин. «Марафон» включав вебінари для директорів та методистів закладів позашкільної освіти «Основні аспекти управління закладом позашкільної освіти у сучасних умовах», «Організація роботи закладів позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання».

До участі у заході  зареєструвались близько 100 учасників, не тільки з Тернопільщини, а й з усієї України – Одещина, Львівщина, Рівненщина, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг, Чернівці.

У 1 сесії «Основні аспекти управління закладом позашкільної освіти у сучасних умовах» розглянули питання  нормативно-правової бази діяльності закладів позашкільної освіти у сучасних умовах, про особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання, адміністративно-організаційної роботи директора закладу позашкільної освіти, про вектори управління закладом позашкільної освіти в умовах карантину, організацію роботи закладу позашкільної освіти при виході з карантину, про літнє оздоровлення вихованців – його сучасні реалії та перспективи. Також учасникам був представлений бібліографічний список “Організація роботи в закладі позашкільної освіти”. Спікерами сесії виступили Володимир Мисик ,  заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, кандидат історичних наук, Тетяна Боровська , головний спеціаліст управління освіти і науки ТОДА, Світозара Хома ,  завідувач Центру виховної роботи,захисту прав дитини та громадянської освіти,методист ТОКІППО, Світлана Миханчук ,  директор Центру творчості дітей та юнацтва   м. Тернополя, Оксана Пшенична, директор Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Йосиф Кохан, директор Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, Іван Герц , директор Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Інна Сіньковська,  завідувач науково-педагогічної бібліотеки ТОКІППО.

Під час 2 сесії «Організація роботи закладів позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання» обговорили особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти під час карантину, питання взаємодії методиста та педагогічних працівників закладу позашкільної освіти під час карантину, самоосвіту як важливий чинник підвищення компетентності педагога закладу позашкільної освіти, особливості організації методичної роботи у закладі позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю в умовах карантину, а також учасники отримали рекомендації щодо роботи за такими важливими напрямками позашкільної освіти , як духовне виховання, мотивація підлітків до здорового способу життя у закладах позашкільної освіти, особливості формування у вихованців закладів позашкільної освіти навичок критичного сприйняття інформації, організація безпечного освітнього середовища у закладі позашкільної освіти.

З вітальним словом до учасників від імені адміністрації ТОКІППО звернувся Володимир Мисик ,  заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, кандидат історичних наук.

Спікерами цієї сесії були Світозара Хома ,  завідувач Центру виховної роботи,захисту прав дитини та громадянської освіти,методист ТОКІППО, Лілія Мудрик, Зоряна Борисюк,Марія Голуб, методисти Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО, Оксана Мочук,  методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і  дистанційної освіти ТОКІППО, Оксана Лука, заступник директора Центру творчості дітей та юнацтва м. Тернополя, Оксана Костюк, методист Скалатського будинку школяра, Наталія Липак, заступник директора  Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Учасники заходу отримали доступ до запису вебінару та методичні матеріали з вищезазначених питань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти