Онлайн-консультування педагогів ЗДО

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти (ТОКІППО) 29 травня 2020 року на платформі сервісу Google Meet проведено онлайн-консультування  вихователів закладів дошкільної освіти (ЗДО), які проходили навчання відповідно до плану-графіку заїзду слухачів (термін навчання 15.05/14.08.2020р.) за індивідуальними навчальними графіками з використанням сучасних комп’ютерних, інформаційних та телекомунікаційних технологій Тернопільського ОКІППО.

Мета зустрічі  – ознайомити слухачів курсів підвищення кваліфікації з методичними рекомендаціями написання випускних робіт, а також проінформувати щодо особливостей організації дистанційного навчання, безпосередньо в системі Moodle, що дозволить ефективно і в зручній формі опанувати зміст навчальної програми.

У ході зустрічі Надія Бабовал, викладач кафедри менеджменту і методології освіти, кандидат економічних наук (науковий керівник, модератор зустрічі), надала коротку інструкцію щодо використання середовища  Google Meet під час роботи,  детально ознайомила з видами випускних робіт, основними вимогами до змісту та оформлення,  порядком захисту.  Слухачам курсів надано доступ до документів, розміщених на Google Диску, які стануть у нагоді при написанні випускних робіт.

Наталія Бачинська, методист відділу дошкільної та початкової освіти, надала інформацію педагогам ЗДО щодо особливостей навчання на курсах підвищення кваліфікації з використанням дистанційних інструментів, роботи на сервері Moodle: опрацювання лекцій та проходження тестування. Крім того акцентувала увагу на онлайн ресурсах для працівників дошкільної освіти, а саме блог Дошкільної освіти на сайті ТОКІППО, сторінки Методиста дошкільної освіти ТОКІППО та сторінки Обласного центру підтримки інклюзивної освіти ТОКІППО в мережі facebook.

Під час онлайн-консультації слухачі отримати кваліфіковані відповіді на поставлені запитання. Висловлюємо подяку всі, хто долучився до роботи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти