Онлайн-зустріч для нових учасників проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність» від IREX

Надзвичайно приємно бути серед  учасників грандіозного міжнародного проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність» від IREX та АУП.

29 травня 2020 р. відбулася офіційна онлайн-зустріч для нових учасників міжнародного проєкту. До зустрічі приєдналася Бабовал Надія Ростиславівна, викладач кафедри менеджменту і методології освіти ТОКІППО, кандидат економічних наук.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», спрямований на формування навичок медіаграмотності та критичного сприйняття інформації, що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів в Україні (IREX in Ukraine) за підтримки посольства Великої Британії, посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Академії української преси. Проєкт ОБ’ЄДНАВ педагогів з усієї України і відкрив НОВІ можливості для СПІВПРАЦІ ТА ВЗАЄМОДІЇ.

Більше 300 освітян ЗВО і ІППО стали учасниками другої хвилі проєкту. Зустріч наповнена спогадами від минулих тренінгів, теплом та посмішками учасників, чіткою і послідовною координацією подальших дій від організаторів, упевнененим поглядом та вірою в майбутнє –  медіаграмотне суспільство та критично мисляче молоде покоління!

Учасників проєкту привітали директорка IREX в Україні Мехрі Дракман та представник МОН України Раїса Євтушенко.

Головні меседжі заходу:

Flora Blower (Посольство Великої Британії): «Молодь особливо вразлива до дезінформації, а тому вчитель, викладач виступає важливою ланкою у побудові стабільного інформаційного майбутнього через інтеграцію ІМГ у навчальні предмети».

Sean O’hara (Посольство США): «Мета проєкту навчити учнів думати критично, думати незалежно та вільно висловлювати власну думку. Аналізувати і розрізняти інформацію. Це – закладено і в назві проєкту “Вивчай і розрізняй».

Валерій Іванов (президент АУП): «Сьогодні чуємо фантастичні речі! Дійсно, має бути цілеспрямована кампанія з медіаграмоності, щоб люди володіли інструментами по виявленню дезінформації. Важливо, щоб вони мали свою думку і завжди робили усвідомлений вибір».

Олена Тараненко (менеджерка IREX): «Варто пам’ятати, що у нас на меті подвійна імплементація, і саме учні є кінцевими бенефіціарами проєкту».

Любов Квасюк (менеджерка IREX): «Сьогодні, дійсно, зібралася велика та дружна медіаграмотна родина, яка «запалена» працювати в медіаграмотному напрямку!»

Дякую міцній, дружній, професійній команді партнерів IREX та АУП за цікаву та плідну зустріч!

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти