Самооцінювання якості освітньої діяльності у закладі загальної середньої освіти

27 травня 2020 року у ТОКІППО на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet проведено вебінар для новопризначених  керівників закладів загальної середньої освіти на тему ,,Самооцінювання якості освітньої діяльності у закладі загальної середньої освіти’’.

Учасників заходу поінформовано про сутність внутрішньої системи забезпечення якості освіти, ознайомлено із основними напрямами вдосконалення якості освітньої діяльності і якості освіти у закладі загальної середньої освіти.  Л.Є. Соболяк, методист, в.о. завідувача відділу менеджменту, координації та комунікації методичних служб презентувала інструменти та способи проведення самооцінювання якості освітньої діяльності у закладі загальної середньої освіти.

До вебінару приєднались директори та заступники директорів закладів загальної середньої освіти з відповідним стажем роботи. Всі керівники закладів загальної середньої освіти ознайомились із методикою та технологією проведення самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладі загальної середньої освіти.

О.Б. Мочук, методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій представила інформацію щодо формування практичних навиків проведення та аналізу результатів різних форм анкетування.

Учасники вебінару мали змогу практично здійснити самооцінювання якості управлінських процесів у своєму закладі загальної середньої освіти та переконатись у важливості розбудови власної внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти