Засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів «Інтегрований курс у початковій школі: кожен урок – відкриття»

28 травня, в переддень свята Останнього дзвінка, в уже звичному для нас режимі онлайн зустрілися найкреативніші, талановиті і високопрофесійні, сучасні та творчі педагоги області. Обласна творча група вчителів початкових класів почала свою діяльність в умовах дистанційного навчання з величезним бажанням творчо і плідно працювати, спілкуватись та обмінюватись досвідом.

Тема засідання творчої групи «Інтегрований курс в початкових класах- кожен урок відкриття» була, справді, деяким відкриттям, адже уроки інтегрованих курсів, які найкраще реалізовуються з допомогою командної роботи учнів, роботи в групах, вчителям довелося проводити дистанційно,
вишукуючи такі методи, технології та прийоми навчання, з допомогою яких, урок перетворювався для учнів на змістовну та цікаву подорож в країну відкриттів. І цими своїми «родзинками» справжнього вчительського мистецтва, яке неспроможні затьмарити ні карантин, ні вимушена дистанція, поділилися з колегами надзвичайно талановиті, натхненні та творчі вчителі Тетяна Матвієшин (прекрасний вчитель пілотного класу, переможниця обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2020») та Ірина Галущак (не менш креативний, чудовий педагог Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого).

Своїм баченням особливості та важливості інтегрованого навчання в початковій школі поділилися з присутніми Оксана Городецька (доц. кафедри ТОКІППО, кандидат педагогічних наук) та Лариса Коненко (зав. відділу дошкільної та початкової освіти). Методист цього ж відділу Ольга Іваночко завершила засідання повідомленням про особливості організації дистанційної роботи в середовищі Moodle. Учасники творчої групи були настільки задоволені плідним та дружнім спілкуванням, що втратили лік часу.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти