Круглий стіл «Організація освітнього процесу в 2020-2021 навчальному році: формувальне оцінювання, коригуюче навчання, психологічний комфорт вчителя та учнів»

10 червня за круглим віртуальним столом зібралась дружня освітянська спільнота методистів з початкової освіти Тернопільської області, а ще – регіональних тренерів НУШ, тренерів LEGO, експертів та супервізорів Тернопільської області. Спільнота справжніх професіоналів, творчих, креативних, активних людей, які самовіддано, включилися в побудову нової сучасної української школи та в допомогу вчителю початкових класів, на плечі якого впав тягар експериментатора та першопрохідця на шляху реформування освіти. Зібралися, щоб обговорити підсумки та результати своєї роботи та обміркувати подальші кроки своєї діяльності в 2020-2021 навчальному році.

З ймовірними викликами організації освітнього процесу в новому навчальному році ознайомила учасників круглого столу Лариса Коненко, завідувач відділу дошкільної та початкової освіти інституту, новими напрацюваннями та дослідженнями в царині формувального оцінювання поділилася з колегами методист ТКМЦНОІМ, тренер НУШ, Надія Гордіюк.

Про вміння виходити з кризових ситуацій та створювати психологічний комфорт вчителя та учнів після виходу з дистанційного навчання розповіла Оксана Жизномірська, доцент кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти, кандидат психологічних наук.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти