Обласний семінар «Особливості викладання інформатики у 9 класі»

З метою підвищення рівня компетентності вчителів щодо викладання інформатики у 9 класі 23 червня 2020 року було проведено обласний семінар «Особливості викладання інформатики у 9 класі» (дистанційно). Учасниками семінару були методисти інформатики районів/ОТГ, керівники методичних об’єднань, вчителі інформатики.

Метою семінару було поглибити знання педагогів по впровадженню змішаного навчання в освітній процес та розглянути особливості викладання окремих тем в курсі інформатики 9 класу.

Кривокульський Л.Є., завідувач центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти ТОКІППО, провів аналіз програми та нормативної бази курсу інформатики 9 класу.

Про реалізацію предметних змістових ліній у курсі інформатики 9 класу і підготовку до змішаного навчання розповіла Горда Г.А., методист центру інформатики, ІКТ і ДО.

Продовженням семінару були виступи про особливості викладання окремих тем в курсі інформатики 9 класу:

  1. Особливості вивчення розділу «Програмне забезпечення та інформаційна безпека», Олексюк В.П., методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО, кандидат педагогічних наук.
  1. Особливості вивчення 3D-графіки, Вельгач А.В., методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО, кандидат фізико-математичних наук.
  1. Технології опрацювання даних у курсі інформатики 9 класу, Барна О.В., доцент кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ ім. В.Гнатюка, кандидат педагогічних наук.
  1. Особливості вивчення розділу “Алгоритми та програми”, Грод І.М., професор кафедри математики та методики її навчання ТНПУ ім. В.Гнатюка, доктор фізико-математичних наук.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти