Громадянська освіта крізь призму впровадження УХВЛ в освітній процес: онлайн-тренінги для освітян області

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти разом із Міністерством освіти і науки України, Тернопільською обласною радою, Управлінням освіти і науки ТОДА, ГО «Гуртом!» 06–09 липня 2020 року для освітян Бережанського, Чортківського, Борщівського та Підгаєцького районів провели публічні просвітницькі заходи про роль духовних і моральних цінностей у розвитку суспільства в контексті Української Хартії вільної людини.

Відкривали заходи заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО Володимир Мисик, заступник начальника Управління освіти і науки Тернопільської ОДА Анна Зварич. Учасники вебінар-тренінгу мали можливість почути відеозвернення члена-засновника Української Гельсінської групи, учасника Ініціативної групи 1 грудня, віце-ректора Українського католицького університету у Львові Мирослава Мариновича та дипломата, Надзвичайного та Поважного Посланника України 1 класу Данила Лубківського.

Свої думки щодо впровадження цінностей Української Хартії вільної людини в освітній процес висловили голова ГО «Гуртом!» Ігор Ковалик та професор, доктор біологічних наук, завідувач кафедри ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського, Дмитро Вакуленко. Методисти ТОКІППО: Світозара Хома, Зоряна Коротюк, Світлана Демидась, Марія Мартинів і Галина Герасимчук провели тренінги для учасників заходу. Всі учасники висловили важливість даної обласної програми для виховання нової генерації молодої еліти. Вона стане стержнем для побудови держави, що є повноправним учасником демократичної спільноти народів. Ми повинні прагнути додати сили кожному, хто бореться за людські права та свободи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти