РОЗВИТОК ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Як бути розумним зі своїми емоціями? Саме про це педагоги ЗДО мали можливість почути 26 червня 2020 р. в онлайн просторі ТОКІППО під час вебінару «ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» (платформа Google Meet).

Емоції і почуття, які охоплюють і дітей, і дорослих: як вони впливають на життя?  Як ними керувати? Як їх приборкати? Що я відчуваю? І що мені з цим робити? Ці питання актуальні не лише для дітей, але і для дорослих. Щоб дати відповіді на них, нам потрібен емоційний інтелект: «у нас є два розуми: один думає, а інший відчуває». Емоційний інтелект – EQ – це показник нашої здатності до спілкування, вміння розбиратися в своїх і чужих почуттях, рахуватися з оточуючими і будувати з ними відносини на основі довіри і співпереживання. Саме про важливість розвитку емоційного інтелекту у дітей та їх батьків, педагогів ЗДО говорила Бачинська Н.Я., методист відділу дошкільної та початкової освіти.

Про розвиток емоційного інтелекту у дітей дошкільного віку розповідала Олексишин А.Б., методист обласного ресурсного центру  підтримки інклюзивної освіти. Анастасія Богданівна щедро поділилася власним досвідом: де живуть емоції у дітей, що потрібно для розвитку EQ дитини, які вправи можна використовувати для розпізнавання емоцій та їх усвідомлення, надала поради для батьків.

На вебінарі педагоги ЗДО також мали можливість познайомитися з посібниками по темі «емоційний інтелект» та роздатковим матеріалом для дітей, які люб’язно продемонструвала Анастасія Богданівна.

Корисно, цікаво, актуально, повчально, змістовно, доступно, насичено, інформативно, креативно, пізнавально – саме такі слова ми прочитали у відгуках педагогів про вебінар!

На блозі Дошкільної освіти ТОКІППО (https://zdo-tokippo.blogspot.com) Ви зможете знайти публікацію за матеріалами вебінару.

Дякуємо усім за участь, зацікавленість та підтримку!

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти