Обласні серпневі методичні студії з предмета “Захист України”.

20 серпня 2020 року у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet в рамках науково-методичних студій “Ціннісні пріоритети особистості, суспільства, держави, регіону в умовах цифровізації освіти та створення відкритого освітнього простору Нової української школи: науково-методичний супровід розвитку освіти Тернопільщини в 2020/2021 н.р.” відбулася секція за участі методистів районів, міст, ОТГ, які відповідають за викладання предмету “Захист України”.

Метою заходу було створення освітнього середовища, яке стимулює формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання.

Методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Борис Олексійович Волянюк висвітлив використання інформаційно-комунікаційних технологій під час вивчення предмету “Захист України” та окремі моменти організації військово-патріотичного виховання учнівської молоді у ЗЗСО, детально зупинився на методичних рекомендаціях організаційно-методичних засад викладання предмету “Захисту України” у 2020-2021 навчальному році в контексті вимог Нової української школи.

Вчитель предмета “Захист України” (основ медичних знань) Тернопільського міжшкільного ресурсного центру Тернопільської міської ради Ганна Йосипівна Ягнич, член робочої групи Міністерства освіти і науки України з вдосконалення програми предмета “Захист України” рівня стандарту, розкрила окремі моменти роботи над доопрацюванням цього документу та поділилася досвідом організації дистанційного навчання. Старший вчитель Г. Й. Ягнич – спеціаліст вищої категорії, наголошує, що “предмет “Захист України” є епіцентром військово-патріотичного виховання. Глибоко переконана, що саме вчитель шліфує особистості, формує націю. Саме вчитель закладає паростки майбутньої держави.”

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти