Серпнева методична студія «Науково-методичний супровід вивчення природознавства, біології, біології і екології в умовах Нової української школи»

Відповідно до плану роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти 20 серпня 2020 року у режимі відеоконференції на платформі Google Meet проведено онлайн-секцію для методичних працівників РМК/ММК, ОТГ, які відповідають за стан викладання біології, у рамках Серпневих науково-методичних студій на тему: «Науково-методичний супровід вивчення природознавства, біології, біології і екології  в умовах Нової української школи».

У роботі онлайн-студії взяла участь Олексюк Олеся Романівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри змісту і методик навчальних предметів ТОКІППО, ознайомила учасників заходу із шляхами упровадження елементів  STEM-освіти в навчальний процес з біології з метою формування ключових компетентностей; зауважила на впровадженні міжпредметної інтеграції на основі інформаційних технологій та важливості формування інноваційного стилю мислення.

Методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО Турчин Ольга Василівна ознайомила учасників із  науково-методичним супроводом забезпечення якості викладання природознавства, біології, біології і екології у 2020/2021 навчальному році в умовах Нової української школи.

Досвідом організації вивчення біології  в закладах загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання з учасниками заходу поділився Чорнописький Сергій Євгенович, учитель біології Тернопільського технічного ліцею, детально продемонстрував використання платформи  Google Сlassroom.

Ідеями роботи з учнями з використання блогу вчителя, як ефективної форми дистанційного навчання поділилася Беднарчук Тетяна Федорівна, вчитель біології, вчитель-методист Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10.

Технічний супровід  проведення заходу  забезпечила Г. А. Горда, методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти