Онлайн-тренінг на тему «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання на уроках музичного мистецтва»

15 вересня 2020 року в Тернопільському ТОКІППО проведено тренінг на тему «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання на уроках музичного мистецтва». Мета тренінгу: реалізація навчально-методичного та технологічного інструментарію в умовах цифровізації освіти; надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності та розвиток професійної майстерності вчителів музичного мистецтва в умовах реалізації Концепції “Нова українська школа”. Тренінг було проведено на онлайн-платформі Meet.

Заняття для вчителів музичного мистецтва провели: Саранчук Наталія Романівна, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів; Горда Галина Анатоліївна, методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Горда Г.А. провела міні-лекціії на тему «Створення нового дистанційного курсу, класів та організація роботи у середовищі Classroom», «Наповнення дистанційного курсу з музичного мистецтва навчальними матеріалами. Розміщення навчального контенту у класних кімнатах  Google Classroom» та практичні роботи «Організація власних класних кімнат  у Google Classroom» та «Наповнення навчальним контентом створених класних кімнат учасниками тренінгу».

Вчителі музичного мистецтва в ході тренінгу працювали з тестами, підручниками, конспектами уроків, відео та аудіоматеріалами, запропонованими Саранчук Н.Р. та обмінялись досвідом роботи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти