Онлайн-засідання обласної методичної студії для методистів , які координують діяльність психологічної служби в районі, місті та  ОТГ на тему «Тайм-менеджмент діяльності психологічної служби в умовах реформування освіти»

Час — сьогодні найнеобхідніший ресурс у організації професійної діяльності та для досягнення життєвого успіху. Застосування спеціальних прийомів і методів, які мають загальну назву «тайм-менеджмент»у перекладі з англійської мови як «управління часом» активно обговорювалися 17 вересня  2020 р. на онлайн-засіданні обласної методичної студії для методистів , які координують діяльність психологічної служби в районі, місті та  ОТГ на тему «Тайм-менеджмент діяльності психологічної служби в умовах реформування освіти».

Надія Бабовал викладач кафедри менеджменту і методології освіти, кандидат економічних наук розкрила питання «Тайм-менеджмент – технологія підвищення ефективності використання часу». Тему «Алгоритм ефективної організації власної діяльності у часі» висвітлила Зоряна Коротюк  методист, в. о. завідувача навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи.

Цікавим, конструктивним та змістовним був  виступ «Мистецтво управління часом як інструмент особистісного росту»  Надії Мерени практичного психолога навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи .

Під час проведення онлайн-заходу учасники активно спілкувалися у чаті , а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей.

За підсумками роботи були вироблені рекомендації.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти