Онлайн-тренінг на тему «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання на уроках образотворчого мистецтва»

22 вересня 2020 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено тренінг на тему «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання на уроках образотворчого мистецтва». Мета тренінгу: реалізація навчально-методичного та технологічного інструментарію в умовах цифровізації освіти; надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності та розвиток професійної майстерності вчителів образотворчого мистецтва в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Тренінг було проведено на онлайн-платформі Google Meet.

Заняття для вчителів образотворчого мистецтва провели: Наталія Романівна Саранчук, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів та Оксана Богданівна Мочук, методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Вчителі образотворчого мистецтва ознайомились з міні-лекціями на тему «Створення нового дистанційного курсу, класів та організація роботи у середовищі Classroom», «Наповнення дистанційного курсу з образотворчого мистецтва навчальними матеріалами. Розміщення навчального контенту у класних кімнатах  Google Classroom» та практичні роботи «Організація власних класних кімнат  у Google Classroom» та «Наповнення навчальним контентом створених класних кімнат учасниками тренінгу». Методист О. Б. Мочук  запропонувала вчителям образотворчого мистецтва Тернопільської області виконати практичні завдання з тем «Жанри живопису», «Портрет», «Морський пейзаж» тощо.

Вчителі образотворчого мистецтва опрацювали матеріали, запропоновані методистом Н. Р. Саранчук: тести до тем «Жанри живопису», «Портрет», відповідні розділи підручників з образотворчого мистецтва різних авторів, конспекти уроків, відеоматеріали, репродукції картин різних стилів та обмінялись досвідом роботи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти