Онлайн-тренінг для вчителів фізики та астрономії «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання»

З метою реалізації навчально-методичного та технологічного інструментарію в умовах цифровізації освіти; надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учителя та розвиток професійної майстерності вчителів фізики та астрономії в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» 24 вересня 2020 року у Тернопільському ОКІППО за допомогою онлайн-платформи Meet відбувся тренінг «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom  як одна з платформ організації дистанційного навчання» для вчителів фізики та астрономії закладів ЗСО Тернопільської області.

У заході взяли участь 45 учителів. В ході тренінгу педагоги мали можливість поглибити рівень інформаційно-цифрової компетентності; ознайомитися з особливостями впровадження хмарних сервісів Google для ефективного управління освітнім процесом  у закладі освіти; опанувати основи використання додатків Google для налагодження взаємодії між учасниками освітнього процесу; навчилися налаштувати сервіс Classroom та створення предметних курсів для організації дистанційного навчання у ЗЗСО під час міні-лекції та виконання практичних завдань під супроводом методиста центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО Г. А. Гордої.

Методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО В. Я. Гайда зупинився на питаннях дистанційного навчання в школі: як навчити дитину вчитися. Презентував віртуальні лабораторні роботи з фізики, які дають можливість виконати практичну частину курсу фізики дистанційно.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти