Онлайн-тренінг для вчителів німецької і французької мов «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя іноземних мов. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання»

23 вересня 2020 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся тренінг для вчителів німецької і французької мов «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя іноземних мов. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання». Учасниками навчання були 47 учителів німецької і французької мов закладів загальної середньої освіти Тернопільської області. Метою даного навчального заходу було ознайомити вчителів німецької і французької мов з платформою Classroom для організації дистанційного навчання та підвищити рівень готовності педагогічних працівників до навчання іноземних мов в умовах цифровізації освіти.

Під час тренінгу вчителі, зокрема, навчилися створювати онлайн-клас, новий дистанційний курс та організовувати роботу у середовищі Classroom. У практичній частині навчання учасники власноруч організовували власні віртуальні класні кімнати в Google Classroom та наповнювали їх навчальним контентом. Вчителі, які вже знайомі з цією навчальної платформою та мають досвід роботи на ній, поділились своїми здобутками та пропозиціями.

Тренінг провели методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Ірина Пакуляк та методист центру ІКТ Тернопільського ОКІППО Оксана Мочук.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти