Онлайн-тренінг для вчителів англійської мови «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання»

На платформі сервісу відеоконференцій Google Meet у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти 24 вересня 2020 року відбувся тренінг для вчителів англійської мови «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання».

Метою тренінгу визначалося підвищення рівня готовності педагогічних працівників до викладання англійської мови в умовах цифровізації освіти, а також реалізація сучасного навчально-методичного та технологічного інструментарію, надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учителя та розвиток професійної майстерності вчителя англійської мови в умовах реалізації Концепції «Нова Українська школа».

Лідія Володимирівна Уруська, методист з англійської мови відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів та Галина Анатоліївна Горда, методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти Тернопільського ОКІППО, як досвідчені тьютори-наставники, допомогли учасникам тренінгу оволодіти новими знаннями й практичними навиками зі створення освітнього онлайн-середовища для вивчення іноземних мов за допомогою хмарних сервісів Google. Також учителі англійської мови навчилися створювати предметні курси для організації дистанційного навчання школярів.

Наприкінці навчання власним досвідом роботи у сервісі Google Classroom поділилася Оксана Михайлівна Солодка, вчитель англійської мови Острівської ЗОШ І-ІІІ ст., заслужений вчитель України.

За підсумками навчання-тренінгу з освоєння Google Classroom, що тривало три години, його учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти