Онлайн-тренінг «Хмарні сервіси в роботі вчителя географії та економіки. Google Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання»

22 вересня 2020 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся онлайн-тренінг «Хмарні сервіси в роботі вчителя географії та економіки. Google Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання».

Завідувач центру, методист інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО, Любомир Євстахійович Кривокульський та методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО Василь Петрович Олексюк, розпочали захід оглядом хмарних сервісів Google (Gmail, Google Drive, Google Classroom Google Sheets, Google Calendar) у роботі вчителя.

Методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Лілія Ярославівна Криховець-Хом’як у своєму виступі детально зупинилася на теорії та практиці змішаного навчання в сучасних реаліях української школи.

Про свій досвід роботи організації дистанційної форми навчання географії і економіки з використанням веб-сервісу Google Classroom розповіла вчитель Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія» Катерина Сергіївна Дрозд.

Кривокульський Л. Є. провів міні-лекцію щодо організації роботи у середовищі Classroom, та разом з педагогами області організував класні кімнати у Google Classroom. У подальшому педагоги області під керівництвом Любомира Євстахійовича практично наповнювали навчальним контентом класні кімнати у Google Classroom.

Завершився захід активним обговоренням учасниками можливостей роботи на платформі Google Classroom, як однієї форм організації дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти.

Відеозустріч організовано на платформі Google Meet за сприяння Центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій Тернопільського ОКІППО.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти