Онлайн – тренінг «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя хімії. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання»

25 вересня 2020 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено онлайн-тренінг «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя хімії. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання». Мета тренінгу – ознайомити учителів хімії області з веб-сервісом Google Classroom, допомогти у створенні навчальних курсів для організації дистанційного навчання у ЗЗСО, щоб воно стало якіснішим і доступнішим як для вчителів, так і для учнів.

Методист відділу методики навчальних предметів і професійного розвитку педагогів Лідія Мартинюк у своєму виступі зупинилась на впровадженні технології змішаного навчання як моделі ефективного використання інформаційно-цифрових ресурсів у навчанні хімії. Також вчителям дано рекомендації по визначенню ключових тем змісту курсу хімії 7-11 класів, оптимізації та ущільненому вивченню матеріалу, організації якісної самостійної роботи школярів в умовах дистанційного навчання.

Про свій досвід організації дистанційного навчання хімії з використання середовища Classroom для дистанційного навчання хімії, наповнення дистанційного курсу навчальними матеріалами, розміщення навчального контенту у класних кімнатах  Google Classroom розповіла Світлана Бабій, вчитель хімії Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею.

Міні-лекцію «Створення нового дистанційного курсу, класів та організація роботи у середовищі Classroom» провела Галина Горда, методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти ТОКІППО.

Галина Горда також провела практичну роботу з учасниками по організації власних класних кімнат  у Google Classroom, наповненні дистанційного курсу навчальними матеріалами, розміщенні навчального контенту у класних кімнатах  Google Classroom.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти