Школа майстерності вчителя пілотного класу «Особливості організації освітнього процесу та оцінювання в 4-ому пілотному класі»

01 жовтня 2020 року у Тернопільському ОКІППО відбулося онлайн заняття інтерактивної Школи майстерності вчителя пілотного класу на тему «Особливості організації освітнього процесу та оцінювання в 4-ому пілотному класі». Модератором зустрічі став відділ дошкільної та початкової освіти інституту (Л. Коненко, О. Іваночко), зустріч проходило на онлайн-платформі Google Meet.

З особливостями організації освітнього процесу в 4-х пілотних класах у 2020-2021 навчальному році учасників ознайомила Л. Коненко, завідувач відділу дошкільної та початкової освіти.

О. Волощенко та О. Козак, методисти  кабінету координації впровадження Нової української школи ЛОІППО, автори модельної програми та підручника ЯДС, представили вчителям програмове та навчально-методичне забезпечення молодших школярів пілотних класів з курсу «Я досліджую світ».

Методист з початкової освіти ТКМЦНОІМ  Н. Гордіюк розповіла педагогам про орієнтовні вимоги до оцінювання результатів навчання учнів 4-х класів з навчальних предметів та інтегрованих курсів.

Учасники були раді зустрічі, знайшли відповіді на питання, які їх турбували та окреслили тематику наступних занять Школа майстерності вчителя пілотного класу.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти