«ФЕСТИВАЛЬ ДОШКІЛЛЯ: НАТХНЕННЯ!»

«Дитинство – це коли все дивно
і ніщо не викликає здивування
»
А. Ривароль

30 вересня 2020 року в рамках святкування Всеукраїнського дня дошкілля, для педагогів області був проведений онлайн мотиваційний захід – «ФЕСТИВАЛЬ ДОШКІЛЛЯ: НАТХНЕННЯ!». Метою заходу були популяризація дошкільної освіти, знайомство з її кращими представниками, підтримка значимості та цінності роботи працівників закладів дошкільної освіти.

З привітанням, від адміністрації Тернопільського ОКІППО, виступив Вітенко І.М., заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва. Під час вітального слова, Ігор Михайлович акцентував увагу на важливих напрямках розвитку, реформування дошкільної освіти України, активними учасниками яких є і педагоги-дошкільники Тернопільщини.

Своїми ияскравими емоціями з учасниками фестивалю поділилася Череп Г.П., завідувачка ЗДО «Ромашка» м.Бережани, яка у вересні 2020 р. отримувала Премію Верховної Ради України. Ця Премія присуджується педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів з 2006 року. 30 кращих педагогів України стають її лауреатами щороку.

Хвилини релаксу отримали усі присутні від Ярмолицької С.О., методиста навчально-методичного центру психологічної служби та соціальної роботи. Легкі і цікаві завдання від Світлани Олегівни подарували відпочинок напруженим м’язам очей та тіла, гарний настрій та викликали усмішки на обличчях учасників. А ще – це можливість провести такі вправи з дітками, їх батьками і колегами на роботі, та продовжити поширення приємних емоцій!

А завершився фестиваль презентацією теорії поколінь для педагогів дошкільних закладів. Яких діток чекати в садочках, як розмовляти з батьками, щоб бути почутими, – саме про це розповіла Бачинська Н.Я., методист дошкільної освіти ТОКІППО.

Фестиваль відбувся вперше, але сподіваємося – це лише початок, бо дошкілля Тернопільщини має чим гордитися, що показати, а працівники садочків заслуговують на визнання, підтримку, вдячність та повагу!

Більше про «ФЕСТИВАЛЬ ДОШКІЛЛЯ: НАТХНЕННЯ!» читайте на блозі дошкільної освіти ТОКІППО за покликанням https://zdo-tokippo.blogspot.com/

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти