Тренінг для вчителів інформатики «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання»

З метою ефективного впровадження дистанційного та змішаного навчання у закладах освіти 01 жовтня 2020 року на базі ТОКІППО для вчителів інформатики було проведено онлайн-тренінг «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання».

Розпочав онлайн-зустріч Кривокульський Л.Є., завідувач центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти. Про використання хмарних сервісів Google у роботі вчителя та G Suite – знайомі та зручні інструменти, розповів Олексюк В.П., методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО, кандидат педагогічних наук.

Горда Г.А., методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО, та Кривокульський Л.Є. провели онлайн-навчання для вчителів інформатики зі створення, налаштування та наповнення Google Класів.

Детальніше про тренінг на сайті центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти: http://ict.ippo.edu.te.ua/news/pro-provedennya-treningu-dlya-vchiteliv-informatiki-hmarni-servisi-google-v-roboti-vchitelya-zzso.-classroom-yak-odna-z-platform-organizacii-distancijnogo-navchannya/

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти