Програма онлайн заходів, конкурси, учасники XII Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», 12-14 жовтня

Шановні пані та панове!
12-14 жовтня 2020 року відбудеться Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» вперше за дванадцять років у змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно) в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні.
Виставка представлятиме 328 учасників із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей, м. Києва, а також Словаччини, Естонії, Угорщини, Польщі, Литви, Латвії, Грузії, Молдови, Румунії. Перелік учасників на офіційному сайті виставки http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/partiipants
Обговорення проблем інноваційного розвитку освіти відбудеться в онлайн форматі на 60 конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, виробників і постачальників засобів навчання. ПРОГРАМА РОБОТИ за посиланням для завантаження http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program Запрошуємо до участі в заходах виставки всіх, кого цікавлять нові освітні технології, хто зорієнтований на розвиток особистості засобами дистанційної освіти, на психологічну допомогу в умовах стресогенних обставин, на формування сучасного віртуального інформаційно-освітнього середовища, обмін і поширення досвіду кращої практики для реальних змін у реформі галузі.
Для учасників виставки напередодні оголошені виставкові конкурси «Лідер інновацій в освіті» й конкурси з 7 тематичних номінацій. На конкурси подано 212 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводять науковці й фахівці Національної академії педагогічних наук України й Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Список переможців конкурсів буде опубліковано 12 жовтня 2020 р. на офіційному сайті виставки за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/contest (файл для завантаження «Підсумки конкурсів»). Почесні нагороди, золоті, срібні й бронзові медалі, дипломи будуть надіслані переможцям на поштову адресу.
Слідкуйте за анонсами учасників, програмою онлайн заходів на офіційному сайті виставки, сторінках у facebook, instagram.
Бережіть себе й своїх рідних! Будьте здорові!

З повагою,
Оргкомітет: Компанія “Виставковий Світ”
Тел.: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89
E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net
https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/
https://www.instagram.com/exhibitions_world.ua/

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти