Відбулося заняття школи педагогічної майстерності керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю на тему “Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”

8 жовтня 2020 р. з метою вдосконалення практичних навиків та прийомів організації роботи керівників гуртків, курсів за вибором військово-патріотичного профілю в умовах карантину відбулося заняття школи педагогічної майстерності керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю Бучацького, Заліщицького, Монастириського районів та Золотопотіцької, Трибухівської, Дорогичівської, Товстенської, Монастириської, Коропецької ОТГ на тему “Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”.

Методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Волянюк Б. О. акцентував увагу на практичній спрямованості та життєвих компетенціях військово-патріотичного виховання та предмета “Захист України”, формах роботи у закладах освіти у сучасних умовах, зокрема в період карантину. На заходах безпеки і цивільного захисту під час занять гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю наголошував методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Трофимчук В. І., а практичний психолог ТОКІППО Мерена Н. М. зупинила свій погляд на природі життєстійкості та умов її формування, адже психологічна сторона сьогодні стає особливо актуальною. Цікавими та змістовними, з практичними порадами з власного досвіду роботи були виступи Воротилка С. М. – вчителя “Захисту України” і керівника гуртка та курсів за вибором Монастириського ЗЗСО І-ІІІ ст. Монастириської ОТГ та керівника гуртків  Язловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Бучацького району Панюса В. В..

Висловлюємо щиру подяку усім доповідачам, методисту центру інформатики Гордій Г. А. та усім учасникам цього заходу.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти