Конференція для працівників психологічної служби на тему «Діяльність психологічної служби в реалізації принципу педагогіки партнерства – умова НУШ»

27 жовтня 2020 року в онлайн-режимі відбулась конференція для працівників психологічної служби на тему «Діяльність психологічної служби в реалізації принципу педагогіки партнерства – умова НУШ».

У заході взяло участь 66 осіб.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник директора інституту з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат географічних наук Ігор Вітенко, де акцентував увагу на принципі педагогіки партнерства в Новій українській школі.

Завідувач НМЦ ПССР Зоряна Коротюк зосередила увагу на діяльності працівників психологічної служби в НУШ через призму педагогіки партнерства.

Оксана Жизномірська, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти розкрила психологічні аспекти педагогіки партнерства НУШ.

Про особливості партнерської взаємодії практичного психолога з усіма учасниками освітнього процесу в умовах НУШ розповіла у своєму виступі методист НМЦПССР Світлана Демидась.

Методист НМЦПССР Світлана Ярмолицька ознайомила учасників з темою «Налагодження партнерських взаємин між вчителем та батьками: особливості діяльності соціального педагога».

Практичний психолог НМЦ ПССР Надія Мерена презентувала «Партнерство як основна умова комфорту дитини в освітньому просторі».

Питання «Збереження психічного здоров’я педагогічних працівників в умовах НУШ у контексті викликів сучасності» розкрила Майя Мінакова, практичний психолог Вишнівецької комунальної ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ. Досвідом роботи у своєму освітньому закладі про форми ефективної взаємодії учасників освітнього процесу в рамках педагогіки партнерства поділилась Тетяна Данилків, соціальний педагог ТНВК «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука».

НМЦ ПССР висловлює щиру подяку учасникам конференції за плідну та конструктивну роботу.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти