Всеукраїнська науково-практична конференція «Освіта ХХІ століття: реалії та перспективи розвитку»

06 листопада 2020 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Освіта ХХІ століття: реалії та перспективи розвитку».

Тези на конференцію подали близько 70 охочих. Всеукраїнська науково-практична конференція зібрала науковців та освітян із 7 областей: Черкаської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Тернопільської, Львівської, Волинської та Кіровоградської.

Незважаючи на технічні колапси та проблеми з підключенням, всі труднощі подолали, конференція була проведена в режимі онлайн на платформі сервісу Google Meet. Пленарне засідання відкрив директор Тернопільського ОКІППО Петровським О. М. із темою «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічних працівників як важлива умова забезпечення якості освіти».

Приємно зазначити, що продовжила конференцію заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Зварич Г. В. з доповіддю «Особистість вчителя – важливий показник якості освітніх послуг у закладі загальної середньої освіти». Опісля пленарне засідання продовжили: директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Костюк С. В. з темою «Деякі аспекти просвітницько-виховної діяльності Тернопільського обласного краєзнавчого музею у 2019–2020 роках», кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини Кравцова І. В. з виступом «Географічні особливості садово-паркових ландшафтів Тернопільської області», кандидат історичних наук, директор Державного архіву Тернопільської області Полянський Ф. І. з темою «Документальна спадщина УНР у фондах ДАТО» та заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО Вітенко І. М. із доповіддю на тему «Практичні аспекти реалізації інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «Еко-школа»».

Після пленарного засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції «Освіта ХХІ століття: реалії та перспективи розвитку» працювали паралельно 2 секції: суспільно-гуманітарні науки  та природничо-математичні науки. На секційних засіданнях відбувся обмін досвідом між науковцями, методистами, вчителями України. Учасники мали змогу подискутувати на актуальні теми сьогодення з різних аспектів освітньої діяльності. На думку Вітенка І. М., у виступах учасників конференції було представлено багато інноваційних технологій, що є актуальними та можуть використовуватися у практиці діяльності закладів освіти.

Доцент Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини Кравцова І.  В. запропонувала директору інституту Петровському О. М. і надалі продовжувати наукове співробітництво у галузі географічних досліджень між вченими-географами УДПУ ім. П. Тичини та ТОКІППО.

Організаційний комітет зазначив високий рівень проведення конференції завдяки потужному вкладу адміністрації інституту щодо популяризації науково-дослідної роботи в закладах освіти, зокрема директора Тернопільського ОКІППО Петровського О. М. та заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Мисика В. С.

Організаційний комітет щиро вдячний усім учасникам конференції і сподівається на подальшу співпрацю!

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти