Міжнародне партнерство. Вебінар для вчителів англійської мови тернопілля «Формула успіху підготовки учнів до ЗНО. Інтеграція елементів екзаменаційної підготовки у навчальну програму базової школи»

Відповідно до плану роботи ТОКІППО та у рамках міжнародної співпраці з представництвом британського видавництва Pearson в Україні та міжнародним освітньо-методичним центром Dinternal Education 10 листопада 2020 року відбувся вебінар на тему «Формула успіху підготовки учнів до ЗНО з англійської мови. Інтеграція елементів екзаменаційної підготовки у навчальну програму базової школи».

Вебінар організовано з метою ознайомлення учасників заходу із результатами ЗНО з англійської мови в Тернопільській області та окреслення напрямків підготовки учнів до виконання завдань ЗНО з англійської мови на перспективу, а також для  актуалізації дієвості ранньої підготовки учнів до ЗНО та інтеграції екзаменаційної підготовки в навчальну програму базової школи.

Лідія Уруська, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО, інформувала учасників вебінару про результати ЗНО з англійської мови в Тернопільській області у 2020 році, привернула увагу до здобутків та окреслила завдання на перспективу під час підготовки учнів ЗЗСО до ЗНО з англійської мови. Учасники заходу ознайомилися із нормативними документами, що регулюють питання ЗНО на 2021 рік, а також із актуальними матеріалами сайту УЦОЯО, які слід брати до уваги, готуючи учнів до ЗНО з англійської мови.

Маріана Петречко, методист міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, висвітлила питання ранньої екзаменаційної підготовки учнів до ЗНО з англійської мови та утримання балансу між розвитком мовленнєвої компетентності учнів й перевіркою готовності учнів до іспиту. Учасникам заходу було запропоновано низку тестових завдань, які можна імплементувати в сучасний урок англійської мови на рівні базової школи.

В роботі вебінару взяли участь 89 учителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Тернопільської області.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти