Інструктивно-методична нарада ««Підготовка до реєстрації та проведення пробного ЗНО-2021»

22 грудня 2020 року в Тернопільському ОКІППО на платформі Google Meet було проведено інструктивно-методичну нараду ««Підготовка до реєстрації та проведення пробного ЗНО-2021». У заході взяли участь керівники місцевих органів управління освітою, методисти відділів освіти,  консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників, представники закладів загальної середньої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти (директори, заступники з навчально-виховної роботи, класні керівники, куратори груп) – понад 100 осіб.

Заступник директора ТОКІППО з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Ю. Ч. Шайнюк ознайомив учасників  наради із нормативними документами, які регламентують проведення пробного тестування у 2021 році. Доповідач детально проаналізував особливості реєстрації на пробне ЗНО, наголосивши на можливості онлайн-оплати за тестування на сайті Івано-Франківського РЦОЯО за допомогою сервісу EduPay.

Методист, в.о. завідувача центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності Л. З. Онищук зосередила увагу учасників наради на використанні електронних сервісів УЦОЯО, ІФРЦОЯО, ТОКІППО для інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо процедур ЗНО. У своєму виступі методист  окреслила можливості використання матеріалів УЦОЯО вчителями-предметниками для аналізу рівня засвоєння учнями навчального матеріалу з відповідних тем та вживання заходів для покращення якості знань майбутніх випускників.

В процесі обговорення організатори заходу дали відповіді на ті питання, які цікавили присутніх.

Відеозапис наради буде розміщено на блозі центру моніторингу якості освіти і ЗНО https://monitoringte.blogspot.com/.

Нагадуємо! Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 05 до 19 січня 2021 року. Вартість тестування для учасників з Тернопільської області становить 216 грн. Реєстрація буде відбуватися на сайті Івано-Франківського РЦОЯО.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти