Заняття школи педагогічної майстерності керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю на тему “Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”.

17 грудня в режимі онлайн з метою вдосконалення практичних навиків та прийомів організації роботи керівників гуртків, курсів за вибором військово-патріотичного профілю в умовах карантину відбулося заняття школи педагогічної майстерності керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю для працівників Білобожницької, Більче-Золотецької, Борщівської, Васильковецької, Вікнянської, Гримайлівської, Гусятинської, Заводської, Івано-Пустенської, Колиндянської, Копичинецької, Коцюбинської, Мельнице-Подільської, Нагірянської, Озерянської, Скала-Подільської, Хоростківської, Чортківської ОТГ на тему “Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”.

Методист центру виховної роботи, захисту прав дитини і громадянської освіти Волянюк Борис Олексійович акцентував увагу учасників на нормативно-правовій базі та складових національно-патріотичного виховання, завданнях Нової української школи, формах  та методах їх реалізації в умовах сьогодення.         Практичний психолог навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи Мерена Надія Михайлівна обґрунтувала формування життєстійкості в учнівської молоді на заняттях гуртків військово-патріотичного профілю та запропонувала практичну вправу.

Цікавим досвідом роботи гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю в умовах карантину поділився керівник  методичного об’єднання вчителів предмета “Захист України”, керівник курсів за вибором та гуртка “Сокіл” (“Джура”) Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Борщівської ОТГ Котляр Юрій Миколайович, зав’язавши дискусію з питання матеріально-технічного забезпечення вогневої підготовки, продемонстрував військово-патріотичний відеоролик сторінки закладу освіти. Змістовним досвідом співпраці з вчителем предмета “Захист України” Бігусом Іваном Дмитровичем у проведенні гурткової роботи та організації заходів з цивільного захисту поділилася керівник гуртка “Джура” НВК”ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ДНЗ” м. Хоростків Хоростківської ОТГ Железняк Віта Олександрівна, презентувавши один з аспектів роботи свого закладу освіти.

Висловлюємо щиру подяку відповідальним цього напрямку діяльності у методичних структурах об’єднаних територіальних громад за допомогу в організації цього заходу, виступаючим – за практичні поради і рекомендації з організації та роботи гуртків і курсів за вибором військово-патріотичного профілю та всім учасникам заняття  школи педагогічної майстерності, які взяли участь у такій формі дистанційного спілкування.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти