Онлайн-засідання школи професійного зростання соціальних педагогів освітніх закладів на тему „Організація профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням та злочинності серед учнів у закладі освіти”

22 грудня 2020 року в ТОТКІППО відбулось онлайн-засідання школи професійного зростання соціальних педагогів освітніх закладів на тему „Організація профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням та злочинності серед учнів у закладі освіти”.

Враховуючи актуальність даної теми, під час заходу організатори висвітлювали питання особливостей педагогічної профілактики попередження злочинів, форм та видів превентивної профілактики правопорушень серед підлітків, розкривали завдання та напрями просвітницько-профілактичної діяльність соціального педагога з дітьми, схильними до правопорушень, зміст пріоритетних методів профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням.

Завдяки вдало підібраним вправам, соціальні педагоги поглиблювали свої знання та вміння щодо способів реагування на прояви девіантної поведінки серед учнів, вдосконалювали навички ефективного спілкування та вирішення конфліктних ситуацій, пропрацювали соціально-педагогічні корегувальні вправи та техніки, завдяки яким вони зможуть сформувати адекватний образ-Я і навчити саморегуляції учнів з потенційними поведінковими девіаціями.

Учасники заходу активно обмінювались думками, враженнями від завдань та отриманої інформації на засіданні, пропозиціями щодо шляхів та методів профілактики правопорушень серед учнів в освітньому закладі. За підсумками заняття були вироблені рекомендації щодо організації і здійснення просвітницько-профілактичної діяльності соціального педагога з питань профілактики злочинності та запобігання правопорушенням серед дітей та учнівської молоді в освітньому закладі.

Захід підготували і провели методист НМЦ ПССР Ярмолицька Світлана Олегівна, доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук Яковишин Руслан Ярославович.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти