Онлайн-зустріч з авторами підручників для вчителів 3-х класів

15 січня методисти відділу дошкільної та початкової освіти інституту організували онлайн-зустріч, за допомогою платформи Google Meet  з авторами підручників (4 класу) для вчителів 3-х класів. В зустрічі взяли участь понад 60 педагогів з усієї області.

Інна Большакова представила педагогам області підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти «Українська мова та читання» (у 2-х частинах). Цей підручник створений за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом Р. Б. Шияна. Пані Інна повідомила, що книга містить різні типи текстів; ілюстративний матеріал, спрямована на формування читацької мотивації; систему завдань, розроблену для розвитку критичного та креативного мислення; вправи, створені для формування емоційного інтелекту.

До підручника запропоновано інтернет-підтримку на сайті interactive.ranok.com.ua: тестові завдання до кожного розділу, відео про письменників і письменниць.

Скворцова Світлана розповіла про підручник з Математики (у 2-х частинах). Підручник призначений для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти, вчителів початкових класів. У підручнику  реалізовано особистісно зорієнтований, діяльнісний і компетентнісний підходи; розкрито методику формування нових знань і способів дії, окреслено доцільні форми організації виконання завдань. Навчальний матеріал поданий з урахуванням психологічних особливостей сучасних четвертокласників.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти