Партнерський форум «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями»

9 лютого 2021 відбувся Партнерський форум «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями», у якому взяв участь директор  Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Миколайович Петровський.

Під час Форуму було  підписано Меморандум про співпрацю між Уповноваженим із захисту державної мови Тарасом Кремінем та Василем Шуляром, директором Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який діяв від імені Ради закладів післядипломної педагогічної освіти.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль щодо захисту та створення умов для подальшого утвердження та розвитку української мови як державної.

Меморандумом визначено напрями співпраці, а саме: забезпечення та захист права педагогічних працівників на отримання інформації державною мовою; поліпшення якості освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників державною мовою; організація та проведення спільних заходів та реалізація спільних проєктів/програм, спрямованих на ефективну реалізацію державної мовної політики та захист української мови як державної; проведення спільних нарад, семінарів, конференцій, форумів, експертних обговорень та інших заходів з метою поширення знань про українську мову та її роль у розвитку української та європейської культур.

Варто відзначити, що співпраця між Сторонами здійснюватиметься з дотриманням загальнообов’язкових принципів добровільності, правомірності, неупередженості, комплексності та всебічного забезпечення прав і свобод людини і громадянина.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти