ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЛАУРЕАТІВ ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021»

13-14 лютого 2021 року відбувся фінал ІІ туру (обласного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»  у номінаціях: “Керівник закладу освіти, “Математика, “Трудове навчання, “Українська мова та література.

Під час відбіркового та фінального етапів педагогічні працівники області пройшли такі конкурсні випробування:

“Керівник закладу освіти” – “Освітній проект”, “Управлінська задача”, “Управлінський практикум”, “Фасилітаційна сесія”;

“Математика” – “Дистанційний урок”, “Контрольна робота”, “Методичний практикум”, “Урок”;

“Трудове навчання” – “Дистанційний урок”, “Дорожня карта творчого проекту”, “Методичний практикум2, “Урок2;

“Українська мова та література”– “Аналіз поетичного твору”, “Дистанційний урок”, “Творча робота”, “Урок”.

 

За результатами теоретичного і практичного турів журі визнали переможцями:

У номінації «Керівник закладу освіти»
·    Вавринів Лілія Анатоліївна директор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28 Тернопільської міської ради Тернопільської області
У номінації «Математика»
·                             Штокало Марія Леонідівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області
У номінації «Трудове навчання»
·                             Михайленко Ярослав Володимирович учитель Комунального закладу навчально-виховного комплексу “Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Тернопільської районної ради Тернопільської області
У номінації «Українська мова та література»
·                             Зубик Наталія Василівна учитель Заліщицької державної гімназії м.Заліщики Тернопільської області

Звання лауреата присвоєно учителям:

У номінації «Керівник закладу освіти»
·    Головацька Галина Львівна директор Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Бережанської міської ради Тернопільської області
·    Мелех Володимир Петрович директор Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Осташівців Зборівського району Тернопільської області
·    Павловська Іванна Мирославівна директор Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Заліщики Тернопільської області
·    Цуркевич Любов Ярославівна директор Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Увисла
У номінації «Математика»
·                             Андрощук Альона Іванівна учитель Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
·                             Бучок Олена Сергіївна учитель Комунального закладу навчально-виховний комплекс  «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
·                             Кравчук Олеся Олександрівна учитель Шумського ліцею

 

·                             Різник Наталія Степанівна учитель Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Олієва Зборівського району Тернопільської області
У номінації «Трудове навчання»
·                             Михальчук Володимир Миколайович учитель Вілійського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”
·                             Паляниця Наталія

Василівна

учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Тернопільської міської ради Тернопільської області
·                             Петришин Олег

Мирославович

учитель Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Осташівців Зборівського району Тернопільської області
У номінації «Українська мова та література»
·                             Гриндула Тетяна Іванівна учитель Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області

 

·                             Семенець Галина

Василівна

учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради Тернопільської області
·                             Стасюк Надія Василівна учитель Комунального закладу навчально-виховний комплекс «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
·                             Черній Іванна Анатоліївна учитель Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

З вітальним словом до фіналістів звернулися  Хома Ольга Зіновіївна, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації; Петровський Олександр Миколайович,  директор обласного комунального інституту післядипломної  педагогічної освіти;  Мокей Людмила Іванівна – голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Також свої привітання і настанови на майбутні творчі звершення висловили голови журі:

  • Вітенко Ігор Михайлович, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО, кандидат географічних наук, голова журі у номінації «Керівник закладу освіти»,
  • Громяк Мирон Іванович, декан фізико-математичного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка, кандидат фізико-математичних наук, доцент, голова журі в номінації «Математика»,
  • Туранов Юрій Олексійович, доцент ТНПУ ім. В.Гнатюка, кандидат педагогічних наук, голова журі у номінації «Трудове навчання»,
  • Царик Любов Іванівна, доцент кафедри теорії і методики української та світової літератури ТНПУ ім. В.Гнатюка, кандидат філологічних наук, голова журі у номінації «Українська мова та література».

Переможців нагороджено грамотою, відзнакою і грошовою премією, а також усіх фіналістів – подарунками управління освіти і науки ОДА, подякою  і грошовою премією  обласної організації  профспілки працівників освіти і науки.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти