Вебінар учителів англійської мови «Змішане навчання в старшій школі»

Відповідно до плану роботи Тернопільського ОКІППО, з метою розвитку професійного рівня вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти, 12 лютого 2021 року відбувся вебінар на тему «Змішане навчання в старшій школі». Вебінар організований у рамках міжнародної співпраці з представництвом Macmillan в Україні.

Учасники вебінару, 66 учителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Тернопільської області, які працюють з учнями 10-11 класів, ознайомилися з моделлю змішаного навчання та прикладами інтегрування такої моделі у традиційне навчання.

Мова, зокрема, йшла про переваги змішаного навчання для учнів старших класів, оскільки використання такої моделі якісно змінює зміст навчання англійської мови, а різноманітність ресурсів електронної складової змішаного курсу відкриває нові можливості презентації й опрацювання навчального матеріалу, дозволяє учням самостійно визначати індивідуальну траєкторію навчання.

Учасникам вебінару були продемонстровані дієві способи адаптації матеріалів шкільних підручників до навчання у змішаному режимі на прикладі сучасних навчально-методичних матеріалів.

Захід провели методист представництва Macmillan в Україні Інна Нестоїтер та методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО Лідія Уруська.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти