Онлайн-тренінг «Хмарні сервіси Google в роботі учителя основ християнської етики

З метою підвищення рівня готовності учителів основ християнської етики до викладання  в умовах цифровізації освіти; надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учителя та розвитку професійної майстерності учителів в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»; удосконалення  у педагогічних працівників компетентності щодо реалізації сучасного навчально-методичного та технологічного інструментарію 05 лютого 2021 року в Тернопільському ОКІППО з використанням онлайн-платформи Google Meet  відбувся онлайн-тренінг «Хмарні сервіси Google в роботі учителя основ християнської етики. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання», учасниками якого стало 27 учителів закладів ЗЗСО Тернопільської області.

Лілія Мудрик, методист  центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО виступила перед учасниками онлайн-тренінгу на тему: «Науково-методичний супровід забезпечення якості освіти в умовах цифровізації освіти. Сучасні інструменти цифровізації освітнього процесу та методики викладання. Використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання».

Навчання провела методист Тернопільського  ОКІППО Мочук Оксана Богданівна, яка акцентувала увагу учасників на питаннях організації якісного дистанційного навчання в школі шляхом використання цифрових технологій, створення власних веб-ресурсів або використання інших онлайн-ресурсів.

Під час тренінгу педагоги мали можливість удосконалити інформаційно-цифрову компетентність; ознайомитися з особливостями упровадження хмарних сервісів Google для ефективного управління освітнім процесом  у закладі освіти; опанувати основи використання додатків Google для налагодження взаємодії між учасниками освітнього процесу; навчитися налаштувати сервіс Classroom та створювати предметні курси (нові дистанційні курси, класи, робота у середовищі Classroom, наповнення дистанційного курсу навчальними матеріалами, розміщення навчального контенту у класних кімнатах  Google Classroom).

Педагоги  із захопленням та цікавістю брали участь в заході, адже були підібрані цікаві завдання та вправи  з курсу «Основи християнської етики».

На завершення тренінгу учителі основ християнської етики обговорили актуальні питання щодо організації дистанційного та змішаного навчання, поділилися своїми напрацюваннями та отримали відповіді на  запитання, які виникали у їхній практичній діяльності.

За підсумками проведення тренінгу учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (6 год).

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти