Пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Розвивальні програми”

В області пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Розвивальні програми”, де було представлено 10 програм.

За результатами оцінювання членів журі Конкурсу визначено переможців та нагороджено дипомами та грамотами (наказ облуон від 02.02.2021 № 22/01-07 «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Розвивальні програми»):

І місцеЗабитівська Тетяна Ярославівна, практичний психолог  ДПТНЗ „Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму”, автор програми підвищення соціальної адаптації першокурсників в умовах освітнього середовища професійнотехнічного навчального закладу „Адаптаційна мобільність першокурсників”.

ІІ місце – Тригук Оксана Степанівна, практичний психолог Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11, автор соціально-психологічного тренінгу „Я – асертивний”.

ІІІ місце – Свіргун Лариса Іванівна, практичний психолог Тернопільського дошкільного навчального закладу № 34, автор розвивальної програми „Розвиток мотиваційної готовності дошкільників до навчання в школі”;

ІІІ місце – Космина Наталія Василівна, практичний психолог Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. І.Герети, автор розвивальної програми „Сходинки успіху” для молодших школярів, які мають труднощі у навчанні з елементами арт-терапії.

Усіх учасників відзначено грамотами та подяками.

Дякуємо усім учасникам за активну участь у Конкурсі та бажаємо подальшого розвитку і творчих звершень!

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти