Відбулася інструктивно-методична нарада з питань проведення незалежного тестування фахових знань і вмінь педагогічних працівників-учасників сертифікації

18 лютого 2021 року в Тернопільському ОКІППО відбулася інструктивно-методична нарада з питань проведення незалежного тестування фахових знань і вмінь педагогічних працівників-учасників сертифікації. У заході взяли участь особи, які будуть залучені до роботи в пункті тестування.

 Заступник директора Юрій Шайнюк ознайомив учасників наради з Регламентом роботи пункту тестування, проаналізував орієнтовний перелік нестандартних ситуацій, які можуть виникнути під час проведення незалежного тестування.  Йшлося також про неухильне дотримання в пункті тестування протиепідеміологічних норм.

Завідувач центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності Людмила Онищук детально проаналізувала Технологічну карту старшого інструктора (інструктора), зосередивши увагу присутніх на важливості злагодженої роботи  інструкторів в аудиторії.

Учасники наради отримали вичерпну та змістовну інформацію з питань організації та проведення незалежного тестування.

Нагадуємо! Незалежне тестування фахових знань і вмінь вчителів початкової школи (І етап сертифікації-2021) відбудеться 27 лютого 2021 року.

Учасникам необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу, та лист-виклик (завантажити із «Кабінету учасника сертифікації»). Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10.15 год. до 10.50 год.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти