Засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації в ТОКІППО

25 лютого 2021 року в приміщенні Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації. Засідання відбувалось в онлайн-форматі на платформі google.meet.

На колегії були присутні керівники місцевих органів управління освітою, методичних установ, обласних закладів інституційного догляду та виховання дітей, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка), директор ТОКІППО Олександр Петровський, директор навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області Леся Гордійчук, а також члени колегії управління освіти і науки облдержадміністрації. Під час засідання колегії розглядалось ряд важливих питань. Зокрема, про підсумки та моніторинг реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини на 2017-2020 роки у 2020 році; про виконання заходів обласної програми розвитку та підвищення якості професійної освіти на 2018-2022 роки у 2020 році; про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли в управління освіти і науки облдержадміністрації за 2020 рік.

Доповідачами було відзначено, що з метою виконання програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-2020 та досягнення результативних показників до проведення заходів долучалися Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Тернопільська обласна громадська організація «Гуртом», управління освіти і науки обласної державної адміністрації, обласні громадські організації (за згодою), вищі, професійно-технічні та загальноосвітні навчальні заклади Тернопільської області. Результати діяльності дають підстави стверджувати, що УХВЛ є ефективним та дієвим орієнтиром національно-патріотичного виховання сучасного молодого покоління, саме тому розпочату роботу потрібно продовжувати.

Також доповідачі акцентували свою увагу на таких важливих питаннях, як виконання заходів обласної програми розвитку та підвищення якості професійної освіти на 2018-2022 роки у 2020 році та про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли в управління освіти і науки облдержадміністрації за 2020 рік, а також окреслено шляхи подальшої конструктивної співпраці.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти