Досягнення юних математиків Тернопільщини на Всеукраїнському фіналі ХХХІV Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

Одинадцятий рік поспіль школярі Тернопілля беруть активну участь у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач. Всеукраїнський  фінал ХХХІV Міжнародного чемпіонату, який мав відбутися у травні минулого року, у зв’язку із карантинними обмеженнями, спричиненими  світовою пандемією Covid-19, був відтермінований. Зауважимо, що координацію проведення Міжнародного чемпіонату в Україні здійснює Центральний організаційний комітет, який діє на базі  Вінницького  міського Центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору. З метою підтримки талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей, активізації творчої діяльності вчителів та в рамках Року математичної освіти в Україні організатори прийняли рішення провести 28 лютого 2021 року фінал чемпіонату на умовах добровільної участі та з дотриманням карантинних заходів.  Всеукраїнський фінал відбувся у Вінниці, у приміщенні національного технічного університету.

Право участі у фіналі змагань отримали переможці Всеукраїнського півфіналу, серед яких 43 юних математиків Тернопільської області. Загалом до Вінниці приїхали близько 300 переможців Всеукраїнського півфіналу з Київської, Харківської, Одеської та інших областей України. Математичну спільноту Тернопілля представили на змаганнях 9 учнів обласного центру.

Учасники фіналу продемонстрували глибокі математичні знання, кмітливість, уміння логічно та нестандартно міркувати, знаходити шляхи розв’язання складних завдань. Щиро радіємо перемозі  Лещука Романа, учня 8-го класу Тернопільської ЗОШ № 19, який виборов першість серед учнів 7-8 класів  та здобув у Всеукраїнському фіналі чемпіонату золоту  медаль та успіху Дем’янчука Станіслава, учня 5-го класу Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка, який серед учнів 5-6 класів показав третій результат та отримав бронзу. Також фортуна посміхнулась ще 4 юним математикам Тернопілля, які потрапили до десятки найсильніших математиків у своїй віковій категорії  та стали учасниками відбірково-тренувальних зборів, що  відбудуться у червні 2021 року у Вінниці. Зауважимо, що участь і перемога у відбірково-тренувальних зборах є перепусткою до суперфіналу чемпіонату, який щороку традиційно проходить у Франції. Для участі у відбірково-тренувальних зборах до ХХХІV суперфіналу чемпіонату  запрошено  Тернопільських школярів: Вороняка Богдана, Гринтус Катерину, Шпильового Сергія,  десятикласників Тернопільської спеціалізованої школи №29 з поглибленим вивченням іноземних мов та Чорного Артема, учня 9 класу Тернопільської ЗОШ № 19.

Висловлюємо слова вдячності вчителям математики області, які забезпечували організацію, проведення проміжних етапів чемпіонату на місцях а також батькам, які сприяли участі дітей у змаганнях.

Щиро вітаємо усіх фіналістів змагань, батьків та учителів з високими досягненнями, зичимо подальших успіхів та перемог.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти