Дистанційний просвітницький захід із впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес за участю освітян Заліщицької державної гімназії

26 березня 2021 року у ТОКІППО відбувся дистанційний просвітницький захід за участю педагогічних працівників Заліщицької державної гімназії, які є учасниками експерименту та відповідають за впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес.

На початку заходу до присутніх звернувся Ігор Ковалик, голова громадської організації «Гуртом!», ініціатор та експерт реалізації обласної програми впровадження УХВЛ в Тернопільській області, який наголосив на важливості впровадження стратегії розвитку освітнього закладу, зауважив, що для стратегії важливими є місія, аналіз впливу особистостей і подій, традицій закладу сьогодні, цінності та стратегічне бачення розвитку спільноти.

Олександра Войчишин, директор Заліщицької державної гімназії, поділилась із присутніми досвідом впровадження УХВЛ в їхньому навчальному закладі та закликала усіх до співпраці. Пані Олександра зазначила, що кожному свідомому патріоту потрібно не лише пам’ятати минуле нашої держави, а й передавати пам’ять про славетних земляків молодому поколінню. Сьогодні ми маємо унікальну можливість побудувати нову Україну, в якій є повага до прав людини, бо тільки вільні можуть творити майбутнє.

У практичній частині заходу Світозара Хома, завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО, провела дискусію на предмет організаційної культури, місії конкретного закладу. Зазначила, що організаційний менеджмент розглядає організаційну культуру як потужний стратегічний інструмент, що дозволяє орієнтувати всіх працівників на спільні цілі. Призначення організаційної культури – узгодження інтересів всіх категорій персоналу організації, досягнення консенсусу, компромісу у визначенні стратегії.

Зоряна Коротюк, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи ТОКІППО, наголосила, що впровадження УХВЛ  – це яскравий приклад конкретної співпраці між громадськими організаціями, державними установами та освітніми закладами. Саме тому кожна людина має задуматись та проаналізувати свої головні досягнення та головні цілі у житті, щоб бути корисною для своєї родини та держави.

Зоряна Борисюк, методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО, куратор Заліщицької гімназії, а також Тетяна Магера, завідувач відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності ТОКІППО, побажали усім учасникам заходу міцного здоров’я та творчих звершень на освітянській ниві.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти