Інструктивно-методична онлайн-нарада “Актуальні питання організації та проведення пробного ЗНО”

01 квітня 2021 року центром  моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності ТОКІППО спільно із заступником директора з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Шайнюком Ю.Ч.  на платформі  Google Meet було проведено інструктивно-методичну нараду «Актуальні питання організації та проведення пробного ЗНО». У заході взяли участь особи відповідальні за округ тестування та відповідальні за пункти пробного тестування Тернопільської області.

Заступник директора Юрій Шайнюк ознайомив учасників наради з нормативними документами, що регулюють проведення пробного ЗНО в 2021 році, зокрема, Регламентом роботи пункту тестування. Він  наголосив  на важливості неухильного дотримання в пунктах проведення пробного ЗНО  протиепідеміологічних норм: носіння захисних масок/респіраторів, дотримання дистанції, використання санітайзерів/антисептиків. Юрій Чеславович звернув увагу присутніх на особливостях проведення тестування з іноземних мов. Також йшлося про можливість використання під час пропуску учасників цифрового документу.

Завідувач центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності Людмила Онищук детально проаналізувала  технологічну карту старшого інструктора (інструктора) та особливості роботи під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання  в період карантину. Вона також зосередила увагу учасників заходу на нововведеннях ЗНО-2021: проведенні тестування з української мови та української мови і літератури, а також математики і математики (рівня стандарту).

Відповідальні за пункти пробного зовнішнього незалежного оцінювання  були повідомлені про необхідність отримання антисептичних засобів для пунктів пробного ЗНО, а також своєчасність отримання та повернення в ТОКІППО  матеріалів роботи пунктів тестування.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти