Практикум для вчителів четвертих класів

31  березня 2021 року працівниками відділу дошкільної та початкової освіти ТОКІППО (Коненко Л.Б., Іваночко О.В.) в режимі онлайн був організований практикум для вчителів початкових класів «За крок до НУШ: сучасні тренди в початковій освіті». В заході взяли участь понад 80 педагогів з усієї області.

Л.Б. Коненко завідувач відділу дошкільної та початкової освіти розповіла про інноваційні підходи у навчанні молодших школярів в умовах реформування освітнього середовища НУШ.

І.І. Дутка, вчитель початкових класів Мельнице-Подільської ЗОШ І-ІІІ   ступенів розкрила особливості проведення інтегрованих уроків та використання методу «перевернутого навчання» в 4 класі.

Про психолого-педагогічний супровід дітей в період адаптації до нових умов освітнього середовища повідомила З.М. Коротюк, завідувач центру психологічної служби та соціальної роботи.

Темою виступу Н.В. Флінти, вчительки початкових класів Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, тренера НУШ була «Готуємо дитину до першого знайомства зі школою: чек лист для батьків».

Вчителі залишили позитивні відгуки про отриманий досвід, висловили бажання  відвідувати та брати активну участь у заходах організованих відділом дошкільної та початкової освіти й надалі.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти