«Якщо хочеш бути безсмертним, то вчи добру дітей»

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти разом із Міністерством освіти і науки України, Тернопільською обласною радою, Управлінням освіти і науки ТОДА, ГО «Гуртом!» 01 квітня 2021 року для освітян Хоростківської міської ОТГ, Гусятинської селищної ОТГ, Коцюбинсьоїа сільської ОТГ, Васильковецької сільської ОТГ, Вікнянської сільської ОТГ, Гримайлівської селищної ОТГ, Копичинецької міської ОТГ провели дистанційний інтерактивний захід для реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки.

Відкривали захід заступник начальника Управління освіти і науки Тернопільської ОДА Анна Зварич, яка наголосила, що живемо у гарний час, який дає багато можливостей, шансів, викликів і саме ми, дорослі особистості, на своєму прикладі показуємо учням, як жити за цінностями Української Хартії вільної людини. А заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО Марія Мартинів побажала всім плідної праці, натхнення і закликала тримати бренд сучасного вчителя.

Свої думки щодо впровадження цінностей Української Хартії вільної людини в освітній процес висловили голова ГО «Гуртом!» Ігор Ковалик та професор, доктор біологічних наук, завідувач кафедри ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського Дмитро Вакуленко. Методисти ТОКІППО Світозара Хома, Марія Голуб і Зоряна Коротюк провели тренінгові вправи для учасників заходу, демонструючи, як з використанням у роботі новизни та креативу можна доносити життєві цінності до учнів. Тому що освітяни повинні можливості перетворювати на кроки до успіху та є прикладом для підростаючого покоління.

Учасники дистанційного інтерактивного заходу висловили вдячність і важливість даної обласної програми для виховання учнів, адже цінності допомагають знайти точку опори, себе та формувати свій стержень.

Живімо за Українською Хартією вільної людини!

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти