Відбулося онлайн-навчання старших інструкторів ІІ циклу моніторингу якості початкової освіти

02 квітня 2021 року центром моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності ТОКІППО було проведено онлайн-навчання старших інструкторів ІІ циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти». У заході взяли участь педагогічні працівники, залучені до проведення моніторингового дослідження (старші інструктори).

Заступник директора з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Шайнюк Ю.Ч. ознайомив учасників онлайн-навчання зі спільним наказом управління освіти і науки Тернопільської ОДА та Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, а також інструкцією щодо проведення ІІ циклу моніторингу якості початкової освіти. Юрій Чеславович наголосив на важливості узгодження дій старшого інструктора з відповідальним за пункт тестування, учителем 4 класу-представником закладу загальної середньої освіти.

З Технологічною картою старшого інструктора учасників заходу ознайомила методист, в.о. завідувача центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності Онищук Л.З. Вона детально проаналізувала дії старшого інструктора під час проведення тестування, звернувши увагу на важливості видачі учням тестових матеріалів з ідентичними номерами на наліпках зі штрих-кодами. Також йшлося про особливості заповнення учнями та вчителем основної та додаткової анкет, заповнення інструктором карти спостереження за перебігом дослідження.

Організатори заходу звернули увагу присутніх на важливості збереження конфіденційності  змісту тестових матеріалів.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти